[AFC] Premier League 2010/11

Atsakyti
Sekti temą
Gerai, kad nežūrėjau mačo, bo abejoju ar ir po Valkatos įvarčio pačioj pabaigoj būčiau labai džiaugiąsis. Iš paskutinių šešių mačų tik penki taškai - graudu .Reik komandai didelių permainų žodž. Vienas turtingiausių klubų pasaulyje esam ir manau atėjo pats metas tai įrodyt, ne jaunais, rimtais pirkiniais 🤓
Citavimas
0
EdgarasT Rašė:

Gerai, kad nežūrėjau mačo, bo abejoju ar ir po Valkatos įvarčio pačioj pabaigoj būčiau labai džiaugiąsis. Iš paskutinių šešių mačų tik penki taškai - graudu .Reik komandai didelių permainų žodž. Vienas turtingiausių klubų pasaulyje esam ir manau atėjo pats metas tai įrodyt, ne jaunais, rimtais pirkiniais 🤓

O aš tai išvis norėčiau, kad tu nebežiūrėtum, nebekomentuotum ir nebesidomėtum. Yra ant svieto tau tinkamesnių komandų. Ar čia bandai krūtesnis pasirodyt? 😕
embeded-image
Citavimas
0
weirdas Rašė:

O aš tai išvis norėčiau, kad tu nebežiūrėtum, nebekomentuotum ir nebesidomėtum. Yra ant svieto tau tinkamesnių komandų. Ar čia bandai krūtesnis pasirodyt? 😕
+1
Citavimas
0
Sleimas Rašė:

+1

Tėvo Valkata 😂
Citavimas
0
weirdas Rašė:

Vaje vaje, atsiprašau, kad užgavau pono jausmus. Visgi man atrodo ironija, dabartinėj situacijoj, žymiai geriau už bereikalingą pyktį 😉 .
Kai krūtesnis norėsiu pasirodyt, būtinai Tau prieš tai pasakysiu 😁 . O šitam sviete kiek žinau leidžiama už kurią nori komandą sirgt - taip ir darysiu.
Taip, kad taika, žmogau. Geriau įsigilinam į tą kitą sakinio pusę - komandai reikia permainų sudėtyje, taip kad į tai kreipiam geriau diskusiją, o ne į bereikalingus pasisvaičiojimus 😉
Citavimas
0
Robin van Persie has equalled the record of 18 goals scored in a season from January 1 onwards held by Thierry Henry and Cristiano Ronaldo.

😉
Victoria Concordia Crescit
Citavimas
0
Būtų laimėjęs auksinį bucą, jei nebūtų traumuotas sezono pradžioj 😉
Citavimas
0
2011/2012 tvarkarastis : karsta rugpjuti nusimato 😉
http://www.arsenal.com/news/news-archiv ... /12-season
embeded-image
Citavimas
0
7 Sat Barlcays Premier League H Manchester City
9 Mon Barclays Premier League A Wolverhampton Wanderers

Kas čia per šposas. Per tris dienas dvi varžybos 😲
Citavimas
0
EdgarasT Rašė:

7 Sat Barlcays Premier League H Manchester City
9 Mon Barclays Premier League A Wolverhampton Wanderers

Kas čia per šposas. Per tris dienas dvi varžybos 😲

boxing day nauja...
IN SEAN DYCHE WE TRUST!
embeded-image
Citavimas
0
Du pasiūlymai:
a) Pervadint temą pakeičiant metelius
b) rakint temą ir kurt naujojo sezono.
Sleimas ar Aleololis, sutvarkykit 😉
Citavimas
0
Roccinho Rašė:

Du pasiūlymai:
a) Pervadint temą pakeičiant metelius
b) rakint temą ir kurt naujojo sezono.
Sleimas ar Aleololis, sutvarkykit 😉

Jau sukurta viewtopic.php?f=27&t=3604
Citavimas
0
Aj jo, dar pats ten rašiau 😂
Citavimas
0
Sirgalių mintys: "Arsenal" sezono apžvalga - Sleimas

http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=24143
embeded-image
Citavimas
0
Vadas Rašė:

Puiki apžvalga 😉
Vis dėl to viena mintis šiek tiek užkliuvo 😎 Pergalė lygos taurės varžybose būtų mažai ką pakeitusi? Nesutikčiau 😁 Carling Cup'o taurė titulų bado tikrai nenumalšintų, bet pergalė, kaip po turnyro finale manau būtų puikus stimulas likusiai sezonai daliai. Jau prieš Birmingham'o triumfą mes nedemonstravom kažko ypatingo, nors ir buvo įspūdinga pergalė prieš Barca, bet buvo ir košmaras su Newcastle'u... Tos formos negalima vadinti gera, bet po Lygos finalo komanda išvis sugriuvo. Kovo mėnesį laimėjom tik kartą, du kart sužaidėm lygiom ir du kartus mums pakrovė, bet svarbiausia likom žaist tik vienam likusiam turnyre - PL. Smarkiai abejoju ar laimėję Carling'ą būtume prasimušę ČL ar FA taurėj( visgi Barca ir MU, šį sezoną mus lenkė, nors įrodėm, kad prieš abi kovot ir laimėt galim), tačiau PL'e beveik garantuoju, kad trečia, o gal net ir antrą vietą būtume išsaugoją 😁 Neverčiu visko vienam titului, tiesiog, mano nuomone, komanda, kuri jau prieš tą finalą pati smarkiai abejoju savo šansais, prarado bet kokią likusią viltį, o tokiais atvejais jau ir į tuščius vartus pasidaro sunkiau įspirt.
Citavimas
0
EdgarasT Rašė:

Puiki apžvalga 😉
Vis dėl to viena mintis šiek tiek užkliuvo 😎 Pergalė lygos taurės varžybose būtų mažai ką pakeitusi? Nesutikčiau 😁 Carling Cup'o taurė titulų bado tikrai nenumalšintų, bet pergalė, kaip po turnyro finale manau būtų puikus stimulas likusiai sezonai daliai. Jau prieš Birmingham'o triumfą mes nedemonstravom kažko ypatingo, nors ir buvo įspūdinga pergalė prieš Barca, bet buvo ir košmaras su Newcastle'u... Tos formos negalima vadinti gera, bet po Lygos finalo komanda išvis sugriuvo. Kovo mėnesį laimėjom tik kartą, du kart sužaidėm lygiom ir du kartus mums pakrovė, bet svarbiausia likom žaist tik vienam likusiam turnyre - PL. Smarkiai abejoju ar laimėję Carling'ą būtume prasimušę ČL ar FA taurėj( visgi Barca ir MU, šį sezoną mus lenkė, nors įrodėm, kad prieš abi kovot ir laimėt galim), tačiau PL'e beveik garantuoju, kad trečia, o gal net ir antrą vietą būtume išsaugoją 😁 Neverčiu visko vienam titului, tiesiog, mano nuomone, komanda, kuri jau prieš tą finalą pati smarkiai abejoju savo šansais, prarado bet kokią likusią viltį, o tokiais atvejais jau ir į tuščius vartus pasidaro sunkiau įspirt.
Ačiū 😁 Aš iš esmės sutikčiau su viskuo ką pasakei. Aš rašydamas toje vietoje labiau norėjau pabrėžti, kad iš pirmo žvilgsnio pagal rezultatus sezonas nesiskyrė nuo ankstesnių.
Citavimas
0

Nauji įrašai