[AFC] Champions League 2010/11

Atsakyti
Sekti temą
Mant1sz Rašė:

Visada kai pralaimi ne save kaltini, kad blogai žaidei, o teisėją. Juokinga man taip. jei pralaimi, malonėk pripažinti savo pralaimėjimą.

Gal jau pakaks? Nieks čia nekaltino to nelaimingo teisėjo dėl tos nelaimingos Barsos nelaimingos pergalės, ir taip visi mato, kas stipriausi. 😴
Citavimas
0
Tai aš ir nieko nesakau.
Tiesiog toks pastebėjimas.
embeded-image
Citavimas
0
Furis Rašė:

bene vienintelis dalykas, kuris man patinka pas Vada, yra futbolo taisykliu supratimas ir naudojimas. mano poziuris irgi toks pat - t.y. visada megstu uzduot klausima sau (ir kitiem) pries kiekviena gincytina epizoda - kuo blogai yra remtis futbolo taisyklem?

kad mano poziuris cia neteisingas - gali buti, nesigincysiu. kol dar visu Fifa taisykliu mintinai neismokes ir neisisavines - gal dar nebusu toks juokingas, kaip PJ 😁

Blogai yra todėl, kad taisyklės negali numatyti visų galimų atvejų. Bet kokios protingos taisyklės paliks erdvės jų taikymui - šiuo atveju teisėjo veiksmams. Bet aišku visada atsiranda tokių busakų, kuriems "atsižvelgt į aplinkybes" yra tiek pat suvokiama sąvoka kaip man kokia nors kvantinė fizika. Nu aišku, formaliai jis teisus kaip ir, bet rungtynių antrą kėlinį sugadino.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Blogai yra todėl, kad taisyklės negali numatyti visų galimų atvejų. Bet kokios protingos taisyklės paliks erdvės jų taikymui - šiuo atveju teisėjo veiksmams. Bet aišku visada atsiranda tokių busakų, kuriems "atsižvelgt į aplinkybes" yra tiek pat suvokiama sąvoka kaip man kokia nors kvantinė fizika. Nu aišku, formaliai jis teisus kaip ir, bet rungtynių antrą kėlinį sugadino.

+1
Geras teisėjas tuo ir skiriasi nuo balvono, kad nėra bukai prisirišęs prie taisyklių raidės.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Jei jau taip prisirises prie taisykliu,tai vien siame epizode turejo duot minimu geltona Abidaliui,jog smauge RVP ir geltona Valdesui,jog paliko savo baudos aikstele,ir nubego santykiu aiskintis,kas taisyklese uzdrausta....Jeigu jau tokie principai pas teiseja...
http://videa.hu/videok/sport/barcelona- ... 7bqP75x7Bi
Citavimas
0
Balvonai teisejai leidziasi bully'inami tokiu Van Persiu
Citavimas
0
rokas_m Rašė:

balvonai teisejai leidziasi bully'inami tokiu Van Persiu

arba po kiekvienos prazangos apsupami 10 barsuku, prasanciu korteles
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Tango Rašė:

Prie teisėjo analizės pasigedau pastebėjimų apie neskirtą pendelį į Arsenal vartus už pražangą prieš Messi pirmam kėlinyje. Yes? No?

Reikėjo visą postą perskaityt, paminėta prie Diaby. Nu ir šiaip neanalizavau aš absoliučiai kiekvieno epizodo, kaip teoriškai pagal taisykles geltonas gaut turėjo Valdesas, Abidalis ir t.t. Parašiau, kad bendram vaizde klaidų į abi puses turbūt buvo daugmaž panašiai.

Piktiniesi dėl trolių, o dabar pats trolini. Ech... 😁 Nu ne pirmas kartas, nenustebinai.
Citavimas
0
Tottenhamas praėjo toliau, o mes ne. Nėra pasaulyje teisybės. 😭
Citavimas
0
Arsenal256 Rašė:

Tottenhamas praėjo toliau, o mes ne. Nėra pasaulyje teisybės. 😭

Kas kaltas,jog Angliakasai sugebejo jus aplenkti?
Citavimas
0
Mant1sz Rašė:

Visada kai pralaimi ne save kaltini, kad blogai žaidei, o teisėją. Juokinga man taip. jei pralaimi, malonėk pripažinti savo pralaimėjimą.

Na jeigu visada kaltini teisėją, tai jau kažkas negerai, bet jeigu kartais išsakai tokią nuomonę, argumentuotai, tai manau nieko blogo.
Kalbant ne apie šitas varžybas, o apskritai, tai yra tokių pavyzdžių, kaip pvz. 2002 metų pasaulio čempionato ketvirfinalis Ispanija-Šiaurės Korėja, kai ispanai visas varžybas geriau žaidė, įmušė du normalius įvarčius, kurių iki šiol neaišku dėl ko teisėjas neįskaitė ir korėjiečiai po 11m. baudinių laimėjo - tai čia tikrai nepasakysi, kad ispanai turėjo tylėti (vienas jų FIFA narys protestuodamas atsistatydino). Teisėjai yra futbolo dalis ir apie juos normalu manau diskutuoti kaip ir apie taktikas, žaidėjus ar kt.
P.S. Tai tik pamąstymai, gal tu priešingai ir negalvoji, o jei taip, tada rašyk į PM, nes čia jau beveik visai off-topic.
"Štai šitą dailią tvarką, visų tą pačią, nei kas iš dievų, nei kas iš žmonių sukūrė, bet buvo ji amžinai, ir yra, ir bus - amžinai gyva ugnis, pagal saiką įsižiebianti ir pagal saiką užgęstanti", - Herakleitas.
Citavimas
0
Manchester Rašė:

Na jeigu visada kaltini teisėją, tai jau kažkas negerai, bet jeigu kartais išsakai tokią nuomonę, argumentuotai, tai manau nieko blogo.
Kalbant ne apie šitas varžybas, o apskritai, tai yra tokių pavyzdžių, kaip pvz. 2002 metų pasaulio čempionato ketvirfinalis Ispanija-Šiaurės Korėja, kai ispanai visas varžybas geriau žaidė, įmušė du normalius įvarčius, kurių iki šiol neaišku dėl ko teisėjas neįskaitė ir korėjiečiai po 11m. baudinių laimėjo - tai čia tikrai nepasakysi, kad ispanai turėjo tylėti (vienas jų FIFA narys protestuodamas atsistatydino). Teisėjai yra futbolo dalis ir apie juos normalu manau diskutuoti kaip ir apie taktikas, žaidėjus ar kt.
P.S. Tai tik pamąstymai, gal tu priešingai ir negalvoji, o jei taip, tada rašyk į PM, nes čia jau beveik visai off-topic.
Pilnai pritariu ir su didele nuoskauda Fifai dar prisimenu tas rungtynes...Dar kai tai buvo pirmasis PC,nuo kurio rimtai pradejau dometis futbolu ir pradejau palaikyt ispanus.Pirma maca ir pries italus tada praejo su teisejo pagalba.
Citavimas
0
Sleimas Rašė:

Prie teisėjo analizės pasigedau pastebėjimų apie neskirtą pendelį į Arsenal vartus už pražangą prieš Messi pirmam kėlinyje. Yes? No?

Reikėjo visą postą perskaityt, paminėta prie Diaby. Nu ir šiaip neanalizavau aš absoliučiai kiekvieno epizodo, kaip teoriškai pagal taisykles geltonas gaut turėjo Valdesas, Abidalis ir t.t. Parašiau, kad bendram vaizde klaidų į abi puses turbūt buvo daugmaž panašiai.

Piktiniesi dėl trolių, o dabar pats trolini. Ech... 😁 Nu ne pirmas kartas, nenustebinai.

😲 😲 😲 velnias... kartais išties keistai jaučiuosi, nes nebežinau, kaip kam klausimą užduoti, kad tik neįsižeistų, ar ko nors blogo nepagalvotų. Ir dabar.... Vieno sakinio mano pastebėjimas... ir vėl blogai. Trolinimas, matai, ir dar su išvada apie "nustebinimą" 😕

Velnias, Vytai, nebūk boba su kelnėm. Tame mano pastebėjime nėra jokio sąmokslo.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Nematau paveikslėlio 😠
embeded-image
Citavimas
0
Arsenalist Rašė:

embeded-image

😉 geras paveikslelis. pietieciai labai jau iprate kelti rankas prie svetimo zmogaus veido- nezinau ar tai jiems normalu, ar taip bandoma isprovokuoti, bet normaliam tikrai tai neturetu patikti. mano sunus zaidzia fule, tai kai pamato kai taip tapsnoja per vaida, sako "jei man taip padarytu- kaip duociau...". bijau kad teks jam mest sporta, nes gali primust aikstelej koki ispana...😁
embeded-image
We'll Never Die
Citavimas
0
Tango Rašė:

😲 😲 😲 velnias... kartais išties keistai jaučiuosi, nes nebežinau, kaip kam klausimą užduoti, kad tik neįsižeistų, ar ko nors blogo nepagalvotų. Ir dabar.... Vieno sakinio mano pastebėjimas... ir vėl blogai. Trolinimas, matai, ir dar su išvada apie "nustebinimą" 😕

Velnias, Vytai, nebūk boba su kelnėm. Tame mano pastebėjime nėra jokio sąmokslo.
Čia kalbama ne apie vieną pastebėjimą, o apie visus tavo komentarus po šito mačo bendrai. Vien jau tokį sakinį, kad šitas mačas patvirtina, jog Wengeras yra useless taktikas gali pasakyt tik kvailys arba trolis. Kvailu aš tavęs nelaikau ;]
Citavimas
0
Sleimas Rašė:

Čia kalbama ne apie vieną pastebėjimą, o apie visus tavo komentarus po šito mačo bendrai. Vien jau tokį sakinį, kad šitas mačas patvirtina, jog Wengeras yra useless taktikas gali pasakyt tik kvailys arba trolis. Kvailu aš tavęs nelaikau ;]

Jau geriau aš pasakysiu tai, ką galvoju, kai dvikova užsibaigia, nei vanginsiu prieš ją. Išvados paprastai darosi, kai baigiamas raundas. O apie Wengero "objektyvumą", aklumą ir taktinius "mastermaindus" ne vienas Tango forume kalba.

Ir taip, laikausi savo nuomonės, kad Wengeras yra labai nekoks taktikas. Ypač pasiklausius kalbų, kad Arsenalas laukė, kol Barcelona pavargs.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0

Nauji įrašai