Fulham FC

Atsakyti
Sekti temą
velnes Rašė:

Moyesa Moyesa Moyesa!! 😲Būtų išties įdomu 😁
Citavimas
0
Kažin, ar pats Moyesas sutiktų eit į Championshipą.
embeded-image
Citavimas
0
Maždaug tiek pat šansų kad sausio mėnesį pražys žibutės.
Kalbant apie realius variantus, tai Curbishley jau pareiškė, kad neatsisakytų pavairuot Fulhamą ir sugebėtų pakovot dėl promotiono.
O geriausias įmanomas variantas tai sakyčiau Pearsonas.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
embeded-image 1 - 1 embeded-image
2015.11.21
stadiummk, Milton Keynes
14,508

Naujo trenerio dar nėra, taigi šioms varžyboms rengėsi žemesnės grandies treneris Peter Grant. Taip ir bus toliau, kol atvyks koks nors mesijas. Grant'o debiutas nebuvo nei geras, nei blogas. Pasiektos itin kovingos lygiosios pas fake donsus. Varžybos vyko taip, kad kiekviena komanda galėjo pasiimti tris taškus. Donsai mėgo šaudyti iš toli, tad smarkiai dirbo vartininkas Lewis. Nemaža krūva progų ir prie pat vartų buvo, bet tai vartininkas gelbėdavo, tai gynėjas koks kamuolį nuo linijos nuspirdavo. Bet vistiek viena prasileido. FFC savo ruožtu irgi pateikė nemažą puokštę progų. Vieną jų išnaudojo Demebele. Beje tas pats sugebėjo prašauti virš vartų, kai tie vartai buvo už metro. Bet būna ir taip. MK Donsų gynėjams taip pat teko numušinėti kamuolį nuo linijos. Žodžiu fair match, fair result.
.....Dembele..McCormack
............Cairney
......Kavanagh..Tunniclife
.............O'Hara
Garbut..Burn..Steaman..Fredericks
.............Lewis
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Dabar atvažiuos Preston'as. Jie su trimis pergalėmis sėdi 17 vietoje.
Citavimas
0
Įdomiai kažkaip Fulhamo valdžia elgiasi. Priima abejotiną sprendimą išmest trenerį, o kas į jo vietą ateis, pagalvot nereikia. Jau antras mėnuo tuoj įpusės, kaip ieško įpėdinio 😕

Kalbant apie kandidatus tai Vakaro Žiniose skaičiau, kad dabar pagrindinis pretendentas Mowbray, prikėlęs iš pelenų Coventry.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
O komandos rezultatai privedė prie to, kad dabar skaičiuojama ne kiek reikia taškų iki Play-Off'ų, o kiek liko iki Relegation'o. Paskutines 7 varžybos be pergalių. Rytoj Bolton'as laukia, o tas labai rimtas pretendentas sukovoti kitais metais League 1. Bus matyt kas čia bus.
Citavimas
0
embeded-image 2 - 2 embeded-image
2015.12.19
Macron Stadium, Bolton
14,543

Paskutinė FFC pegalė buvo pasiekta, dar gūdžią Spalio 31 dieną, kur nevaikiškai suvartytas Bristol'is. Štai tokie vat tokie gražūs prisiminimai. Na, o realybė ta, kad jau 8 varžybas baltieji pergalės skonio vis nepajaučia ir kaži ar šiais metais dar pajaus, ba bokso dieną laukia Derby, kurie gerai joja ant savo žirgo vardu forma. Po paskutinės apžvalgėlės FFC prapylė Nottingamui, Ipswichui ir lygiom sužaidė su Prestonu ir Brentfordu. Prieš keletą dienų dar vienom lygiosiom baigėsi mačas su absoliučiu lygos autsaideriu - Bolton'u.
Šiaip pagrindinis galvos skausmas yra gynyba. Kadangi komandos vedlys dar neatėjęs, tai komandą veda jau antras asistentas ir jie abu akcentavo vieną dalyką - įvarčių primuš Dembele su McCormack'u, čia ne bėda. Bet va, kad prasileidžiama tiek pat ar daugiau - čia jau bėda. O ir šiaip sėkmė vėl išėjo pasivaikščioti į kitus Londono rajonus. Kad ir prapylimas Nottingham'ui 0-3 visiškai neatspindėjo rungtynių eigos, kur FFC netgi geriau atrodė už miškus, bet va kaip gintis per standartus - pamiršo. Panašiai ir su Bolton'u. FFC progų prikūrė gerom 3-4 varžybom laimėti, o va rezultatą patys matot. Skersiniai, gynėjai, vartininkai, net švenčiausioji dvasia, ir ta tikriausiai maišėsi ant vartų linijos. Įvarčiai krito po grubios gynėjo klaidos, kuria pasinaudojo Garbutt, o kitas buvo dar vienas kosminis McCormack'o smūgis iš labai toli. O prasileido FFC "minkštus" įvarčius. Tai gynyba nesudirbo, tai skersuotas kamuolys surado vieną Boltoniet'į vietoje 4 FFC žmonių.
Žodžiu. Laukiam išganymo.
embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
Reik tikėtis, kad avinai bus bus gerokai priėdę avinų. Kitu atveju laukia dar vienas nedžiuginantis rezultatas
Citavimas
0
embeded-image 2 - 0 embeded-image
2015.12.26
iPro Stadium, Derby
32,134

Taigi devynios varžybos be pergalių. Kaip ir reikėjo tikėtis, Derbyje laukė itin sunkios varžybos, o kur dar 32 tūkstančių žiūrovų auditorija. Laikėsi FFC visai šauniai. Nors kamuolį laikė mažiau, o ir šūvių Derby padarė kur kas daugiau, FFC neleido Derbiui visiškai dominuoti, o ir tie patys smūgiai didesnio pavojaus nekėlė. Tuo tarpu fulhamiečiai irgi atsakydavo vienu kitu pavojingesniu šūviu. Bet štai atėjus antram kėliniui vėl prasidėjo nesąmonės, kurios juodina gyvenimą visiems susijusiems su FFC. Pirmasis įvartis krito ypatingai kurioziškas. Kamuolys prie vartų pataikė į vieną mūsiškį gynėją, tada į kitą, na o galiausiai įriedėjo į vartus. Antrasis įvartis jau buvo darbinis, kai eilinį kartą baudos aiktštelėje atsirado tarpas, kurio ten neturėjo būti. Plius paskutinėmis minutėmis Derby sulankstė skersinį. Žodžiu, vėl trūko nedaug bent jau iki padorių lygiųjų, bet..

Kitos naujienos. Kadangi FFC praeitą sezoną atsirado Championshipe, nusipirko McCormacką, M.Smith ir t.t. tai išleido daugiau negu leido FFP. Limitas yra 6mln svarų sterlingų nuostolio, o dabar pakeltas iki 13mln. Bet FFC patenka dar į tą laikmetį, kai riba buvo 6mln, tai Sausio mėnesį FFC uždėtas Transferų embargas. Kartu į šią bėdą pakliuvo Bolton'as ir Nottingham Forest. Žaisti transferų lange FFC vis dar galės, bet kaip supratau su didžiuliais apribojimais, tad kažko įdomesnio ar tuo labiau įspūdingesnio laukti neverta.

Na ir galiausiai turim naują trenerioką. Jokanovičius jau rytoj galės išlieti serbišką rūstybę ant Rotherham'o, kurie yra dar didesnėje šiknoje nei mes.
embeded-image


embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
Kaip ir sakiau, ryt Rotherham'as namie. Suklydau praeitame poste manydamas, kad mačas su Derby paskutinis šiais metais. Tai va puiki proga užbaigti senus metus ir šią kraupią seriją
Citavimas
0
Tai kaip tamstos žinote, FFC pavyko išsigelbėti ir ateinantį sezoną League 1 garbės ginti nereikės. Praeitą sezoną visai aktyviai sekiau, tik Jus apšviesti pritingėjau. Na, taip jau su manimi būna.
FFC baigė sezoną 20 vietoje su 51 tašku, 11 lenkdami iškritimo zonos ribą. Atrodo visai nemažai, bet atsimenant kiek strioko buvo..

Visą praeitą sezoną galima paaiškinti dviem labai paprastais ir elementariais faktoriais:
Pirmasis - 35 praleisti įvarčiai po standartų ir 12 praleistų 11 metrų baudinių (statistika likus keletai mačų iki sezono pabaigos) - daugiau nei pusė praleistų visų įvarčių Championship'e. Tokios statistikos padoriam klubui Champioship'e užtektų keletai sezonų į priekį.

ir

antrasis - 21 Ross McCormack įvartis ir 15 Mousa Dembele įvarčių. T.y daugiau nei pusė FFC įvarčių Championship'e.

Taigi jei ne šių dviejų statistikos rodmenų sintezė, FFC tikriausiai būtų arba play-off'uose arba skalambytų, kad League 1 tik laikina stotelė, kelyje į kažkur, kur kažkada bus geriau.

Simple as that. Tai tiek apie praeitą sezoną. Nes apie puikius pasirodymus, po kurių sekė protu nesuvokiami pralaimėjimai, rašyti kažkaip nebesinori. Paminėsiu, kad sezonas buvo užbaigtas pergalingai. 1-0 buvo nugalėtas Championship'o kapuose besiraitantis Bolton'as

O kas toliau?

Treneris lieka. Kadangi jau yra nuimtas Transfer Embargas klubui, tad serbas gaus pakankamai nemažą laisvę komandą formuoti pagal save ir kaip supratau, komanda atrodys gerokai kitaip nei šį sezoną.

Taigi visų pirma ko tikrai nebepamatysim:
K.Mitrouglou - vienas iš FFC flop'ų, visą sezoną buvo išnuomotas Benficai. Ten jis ir liks, nes Benfica išpirko graiko kontraktą.
M.Madl - gynėjas atlėkęs iš austrų Sturm Graz nuomos pagrindais pasirašė su FFC normalią sutartį ir bus klube iki 2018
Pasenęs jaunis D.Burn - pagaliau kelia sparnus iš FFC. Kur? Dar neaišku.
A.Kacaniklic - puikus žaidėjas,, 5 metus prabuvęs klube, taip pat kažkur išvyksta. Vat jo tai gaila.
A.Lonergan - FFC vienas iš pagr. vartininkų išvyksta per Vilkus.
J.O'Hara - irgi šaunus vaikis, deja neįsitvirtino FFC.

O štai ką tikrai pamatysim:
S.Parker pratęsė kontraktą
R.McCormack taip pat toliau plėšys Championship'o vartų tinklus


Komanda 9 dienas praleis Airijoje, kur sužais dvi draugiškas už uždarų durų ir vienas atviras prieš Cork City.
Vėliau keliaus į Portugaliją, Algarvę, kur bus sužaistos dar dvi varžybėlės. O, kai grįš iš pietų, salose taip pat lauks pietiečiai - Brighton'as. Tik nežinia kur bus žaidžiama.

Tai kol kas tiek
Citavimas
0
Kacaniklicius su Nantes sutarti pasirase
Citavimas
0
Tai gal brolis juodvarnis galėtų apšviest kokia situacija su Dembele?
Ir kaip tas jaunimo auginimas sekasi, nes pas jus jų nemažai tikrai, visokie kristensenai, williamsai ir hyndmanai labai fainai atrodo
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Smagu, dėl Kacos. Ačiū už info!

Dembele jau palaidotas reikalas. Man keista, kaip jis dar žiemą neišvyko. Visi jau buvo tam pasiruošę. Bet kur anas pasidės tai net neįsivaizduoju.

O jauniai štai kaip:

Christensen'as sužaidęs 31 varžybas, gan dažnai patenka į startinę sudėtį. Įsūdė vieną įvartį.
Hyndmanas per pus mažiau pasižymėjęs FFC sudėtyje, bet savo įvartį irgi yra įmušęs.
Woodrow - vis nuo suolo kildavo, vos vienas varžybas startinėje pradėjo. Įmušė keturis įvarčius.
Wiliams - po traumos, puse sezono stažavosi Gilingham'e, ten 10 pasirodymų.

Dabar apie dar tolimus laikus. Lygos taurėje lankysime Leyton Orient'ą.

Na, o trečio sezono atidarymas Championship'e laukia įpatingai smagus. Mus aplankys Newcastle
embeded-image
Citavimas
0
BBC raportuoja, kad Dembele pereidineja medicine Glazge

edit: oficialu - http://www.celticfc.net/news/10776
Citavimas
0
Taigi šiek tiek apie tai, kaip FFC sekasi pasiruošti grįžimui į EPL. Kol kas pateikiu tik faktologiją, o plačiau, kokios sudėtys draugiškose ir pan, parašysiu vėliau, ba kompas baigia išsikrauti.

Visų pirma naujokai. O jie štai tokie:
Floyd Ayité - SC Bastia, 3 metai, atakuojantis saugas - wingeris. Nemažai pražaidęs už Angers, Reims ir Bastia. Atstovauja Togo rinktinei.
Sone Aluko - Hull -2 metai, puolėjas - wingeris. Didžiąją dalį karjeros praleido Aberdeen'e ir Hull'e. Kartais sužaidžia Nigerijos rinktinės sudėtyje.
Tomáš Kalas - Chelsea, nuoma metams, CB - RB. Chelsea narys, bet nuomos pagrindais pagrinde žaidė Vittese ir Midlesborough.
Denis Odoi - Lokeren, 3 metai, LB - CB - RB. Visą karjerą praleido Belgijoje, o rimtesni klubai buvo Anderlecht ir tas pats Lokeren iš kurio atvyko.
Scott Malone - Cardiff, 2 metai, LB. Swap'as su Cardiff'u, jie gauna Richards, o FFC Malone. Daugiausiai pasižymėjęs Millwall'e ir Cardiff'e.
David Button - Brentford, 3 metai, varatarius. Tottenhamo auklėtinis, kuris per 4 metus buvo išnuomotas kokiam milijonui klubų, galiausiai nusėdo Brentford'e kur žaidė tris metus.
Kevin McDonald, Wolverhampton, 3 metai, saugas. Pasižymėjęs Dundee, Burnley ir Wolverhamton'e.

O išvyko anie:

Demebele - Celtic
Stekelenburg - Everton
Prngle - Preston
Richards - Cardiff
Amorbieta - Sporting Gijon

Taip pat, buvo sužaistos kelios draugiškos varžybos:
embeded-image 0 - 5 embeded-image
Smith 8' 16'
Humphrys 28'35'
Madl 57'
embeded-image 0 - 3 embeded-image
Humphrys 16' 25'
Smith 51'
embeded-image5 - 0 embeded-image
Woodrow 2
Aluko 1
Smith 2
embeded-image 0 - 1 embeded-image
De La Torre 1
embeded-image3 - 0 embeded-image
Woodrow 32'
Sessegnon 52'
Stearman 79'
embeded-image 2 - 1 embeded-image
Piccini 23'
Woodrow 37'
Joaquin 88'
embeded-image 0 - 0 embeded-image


embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image2 - 3 embeded-image
Matchroom Stadium, London
3,855
Adeniran 29'
Woodrow 51', 54'
McCallum 73', 81'

Po šaunios pergalės prieš Newcastle, kurios deja pamatyti nepavyko, FFC lankė netolimus kaimynus iš rytų, katrie žaidžia League Two. Proga buvo daugiau mažiau draugiškų rungtynių prestižo League Cup. FFC išleido ganėtinai jauną sudėtį, kuri pirmą rungtynių valandą tvarkėsi labai smagiai. Adeniran po kampinio smeigė pirmąjį įvartį, o po pertraukos prasidėjo Woodrow šėlsmas. Labai tolimu baudos smūgiu tinklą suplėšė 51 minutę, o po keletos minučių, reidu kairiame krašte sudirbęs gynėją, įbėgęs į baudos aikštelę smeigė trečiąjį įvartį. Na, o po to pradėjo žaisti Orient'as. Krito du įvarčiai galva, rezgėsi kontraatakos, bet FFC atsilaikė. Burtai kitame etape lėmė 'Boro namie.
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Na, o šį šeštadienį laukia išvyka į Preston'ą. Anie sezono atidaryme 0-1 nusileido Reading'ui.
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image 1 - 2 embeded-image
Deepdale, Preston
10,809
Aluko 33'
Smith 67'
Robinson 71'

FFC apturi sezono startą, kurio neturėjo kokius penkioliką metų. Labai džiugu dėl to. Šeštadienio popietę šeštasis taškas į sąskaitą įkrito Preston'e. Beje Preston'ą FFC šią vasarą partiesė jau antrą kart. Draugiškose avelės su kryžiokais buvo sudrąskytos 5-0. Šį kartą taip lengva nebuvo. Pirmą kėlinį FFC problemų per daug neturėjo, Aluko po kampinio įmušė įvartį, o Preston'as ne kaži ką ir sukurpė. Na, o štai antrajame kėlinyje situacija pasikeitė gerokai. Šeimininkai pradėjo žaisti taip, kaip ir turėtų prieš savus žiūrovus, ir FFC buvo nustumtas į antrą planą. Sėkė net du įvarčiai į FFC vartus, bet abudu nepraėjo šoninio teisėjo vėliavėlės kontrolės punkto. Užtat per tuos neramumus M.Smith sugebėjo padvigubinti FFC persvarą. Bet 71 minutę įvartis vėl krito į baltųjų vartus ir šį kartą buvo įskaitytas, o FFC apturėjo žiauriai nervingas paskutines paskutines 20 minučių. Bet ištempė šiaip ne taip ir trys taškai iškeliavo į Londoną.
.............Smith
...Ayite..Aluko..Cairney
.......McDonal..Parker
Malone..Madl..Kalas..Odoi
............Button

embeded-image
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Vakar Villa sutvarkė Cardiff'ą, Fulhamas Readingą ir Fulhamas jau antri! Come on!!
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Sessegnonas pripažintas geriausiu Championshipo sezono žaidėju. Neblogai kaip 17-os pacukui.
Be to

The teenager became the first player from outside of the top flight to be nominated for the PFA Young Player of the Year award.Bus nefaina, jei Fulhamas nepateks į EPL. Linksma kompanija surinkta po Jokanovičiaus sparneliu, būtų gaila jei ją išdraskytų. Nekalbant apie Sessegnoną, dar keli žaidėjai yra EPL lygio, pvz į Cairney jau seniai didesni klubai radarus nutaikę.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
😲

Fulham have signed Andre Schurrle from Borussia Dortmund on a two-year loan.

Citavimas
0
Ar dar yra iš ano žaidėjas likęs?
Citavimas
0

Nauji įrašai