Fulham FC

Atsakyti
Sekti temą
Juodvarnis Rašė:

Persiprašau už paskutinių poros metų žinių duobę, bet, Hippo, kaip Jelavičius Hull'e atsirado?


Paprastuoju budu. 2014 m. ziema buvo parduotas, nes po puikaus debiuto per pusantru metu nieko gero nebeparode.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
embeded-image 1 - 1 embeded-image
Craven Cottage, London
14,283
Nekanalina FFC dar. Grajus kaip ir geras, bet taškų rinkti arba nepavyksta, arba pavyksta tokiomis porcijomis, kad sezono gale į Top 6 su tokia kuklia pintinėle tavęs neįleis.
Taigi šeštadienį napavyko įveikti Huddersfield'o. Bet šį kartą scenarijus kitoks buvo. FFC išsigelbėjo pačią paskutinę minutę ir išplėšė tašką, o ne atvirkščiai. Kaip sako žmonės, rungtynės neįpatingos buvo. Bet FFC atrodė geriau. Progų lyg ir nemažai buvo, bet tai vartininkas gelbėdavo, tai patys žaidėjai praklyšindavo. Negana to, Hutchinson'as galvą susitrenkė taip, kad jį pakeisti reikėjo. Po neilgos pertraukos į virpstą su galva kalė ir vartininkas, bet jis bei medikai nusprendė, kad paukšteliai su skambaliukais virš galvos netrukdys žaist. Taip ir ėjo žaidimas, kol kažkokiu būdu gynėją baudos aikštelėje apvažiavęs kamuolys atsidūrė ant Well'o kojos ir Huddersfieldas įsiveržė į priekį. FFC šturmavo vartus ir tik po keitimo įėjęs C.Woodrow paskutinėmis minutėmis sugebėjo įkalti išlyginamąjį įvartuką.

.............Dembele..McCormack
Kacalinklic..O'Hara..Christensen..Cairney
Voser.....Burn.....Huthinson......Richards
....................Lonegan
embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
O ryt laukia sveteliai lenktais kardais iš Sheffield'o. Jiems League 1 visai neblogai sekasi, per 4 varžybas turi 9 taškelius. Nori nenori, bet kažkaip neramu prieš šitą mačą..
Citavimas
0
embeded-image 3 - 0 embeded-image
Craven Cottage, London
5,927

Kol kas, tik taurėje pavyksta teigiamus rezultatus pasiekti. Bent čia komanda juda, tai gal po truputį pajudės ir Championship'e. Sudėtyje pasirodė naujausias pirkinys T.Ream, kuris sužaidė tikrai solidžias varžybas. Vietoje Smith'o aikštėje pasirodė Dembele, kuris turėjo devynias galybes progų. Bet bent jau vieną realizavo. Mc'Coromackas realizavo dar dvi. Kaip įprasta, pirmas kėlinį nešvietė nei viena komanda. Tik antrajame sušvito FFC. Progų nemažai sukurta. Kai Mc'Cormackas bandė žirklėm mušti įvartį jį truputuką pastūmė ir Mc'Cormack'as vietoje žirklinio golo įkalė penalkę. Po kiek laiko išmaudęs gynėją suleido antrąjį įvartį gražuolį į tolimąjį vartų kampą. O paskutinėmis minutėmis Demebele pasimaišė iš labai toli smūgiuoto kamuolio trajektorijoje ir taip atsirado šviestlentėje kaip įvarčio autorius. Sheffield'as paskutinėmis minutėmis truputį pasidarė "Let's go f*****g mental, na na na na na" - dvi raudonos per keletą minučių. Viena iš jų buvo mūsų didžio žiburio T.Cairney nuskynimas, bet tfu tfu tfu tam viskas atrodo gerai. Burtuose šį kart ne taip pasisekė - League Two, League One, Championship'ą praskipinam ir einam tiesiai prie EPL. Pas mus už mėnesio apsilankys Stoke.
...........Dembele..McCormack
Pringle..Christensen..Tunniclife..Kacaniklic
Voser.....Burn.....Ream.......Richards
..............Lonegan

embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
Šeštadienį FFC varo į šiaurę. Rotherham'as sėdi dar prastesnėje pozicijoje nei FFC. Sužaidę lygiom su Preston'u, jie pasikrovė nuo Notthingham'o, MK Dons'ų ir QPR. Reik imt taškus. Ir visus tris.
Citavimas
0
embeded-image 1 - 3 embeded-image
New York Stadium, Rotherham
8,839

Pergalė. Pagaliau pirmoji pergalė Championship'e. Autsaiderių mūšį laimėjęs FFC iškart šoktelėjo į daugiau mažiau lentelės vidurį. Kaip bebūtų keista, FFC pasistengė sužaisti ir pirmąjį kėlinį. Buvęs Rotherham'o herojus B.Pringle kalė pirmą bankę namiškių nenaudai, o ne už ilgo McCormack'as įsūdė penalkę ir po 16 minučių FFC jau turėjo dviejų įvarčių persvarą. Vėliau rungtynės kiek aprimo iki 54 minutės kai patys baltieji užsidirbo penalkę. Bet tai Rotherham'ui nepadėjo, ba Lonegan'as nuostabiu skrydžiu atrėmė smūgį. Visgi 72 minutę Roherham'o miesto gyventojams grįžo viltis, ba Burn kvailokai prašiko kamuolį, o kamuolio grobikas įsūdė tolimą smūgį į FFC vartus. Krito golas žirklėm į FFC vartus, bet šoninis teisėjas pamojavo vėliavėle ir visi džiaugsmai baigėsi stadione. Atsigavo kaip reikiant raudonieji, atakavo, bet po keitimo įėjęs Woodrow per pridėtinį laiką savo smūgiu išvaikė žiūrovus namo. Sudėtyje pora naujų veidų. Naujokas T.Ream debiutavo už komandą Championshipe, o LB poziciją užėmė iš Borro išnuomotas Husband. Šis žaidėjas yra sužaidęs 5 varžybas už FFC praeitame sezone, Kovo mėnesį. Taigi nėra visiškai naujas veidas. Jis išnuomotas mėnesiui, kol pasveiks Evertono vaikis. Ir realiai čia yra žaidėjų apsikeitimas, ba FFC savo ruožtu Borro paskolino F.Amorbieta. Bet užtat visam sezonui.

........Dembele..McCormack
Pringle..O'Hara..Tunniclife..Cairney
Husband..Ream..Burn..Richards
...............Lonegan
embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
O čia naujas pirkinukas. Tottenham'o vaikis, pasižaidęs Europos lygoje ir nuomotas Brentford, Borro bei Millwaliui. Pasirašė kontraktą su Bristol City ir jau po 25 dienų velkasi FFC marškinėlius. Įdomu.
Jaunas, 22 metų, užims RB poziciją ir matyt konkuruos su Jazz Richards.
Iš pirkinių tiek. Šiaip krūvelė žaidėjų yra išnuomota, pernuomota, nuomota su įvairiais klubais, bet jie dar per mažai svarbūs.
embeded-image
Po beveik dviejų savaičių į Craven'ą atlėks Blackburn'as kuris dar pergalių skonio Championship'e neragavęs. Tris lygiosios ir du pralaimėjimai.
Beje, šias varžybas rodys Sky. Tai kas turit sentimentų FFC ar Blackburnui, siūlau susiplanuoti Rugsėjo 13 sekmadienį. 14.00
Citavimas
0
embeded-image 2 - 1 embeded-image
2015.09.13
Craven Cottage, London
14,372

Varžybėlės, tai in fine Championship fashion buva. Ne kitaip. Pirmą kėlinį FFC labai užtikrintai pradėjo, tad netruko ir pirmasis įvartis, kurį įkalė McCormack. Valdė žaidimą baltieji ir atrodė, kad Blackburnas'as tą sekmadienio popietę taip ir neatsibus. Dembele ta proga 30 minutę padvigubino rezultatą. Blackburnas turėjo progų iš niekur, bet Lonegan'as žaidė užtikrintai. Atrodė viskas čiki piki. O nuaidėjus antro kėlinio pradžios švilpukui, Blackburnas atsibudo. Va tada ir prasidėjo. FFC buvo užguiti ir tik retsykiais kokią progą išlauždavo. O Blackburnas vis puolė ir puolė, mūsų vartininkui Lonegan reiktų medalį po tų rungtynių uždėti. FFC laikėsi, kol naujasis gynėjas Husband sugalvojo nustumti savo priešininką prie pat vartų. Blackburno žvaigždė Rhodes problemų su pendeliu neturėjo. Likusios 22 minutės buvo dar nuožmesnės. Du kartus FFC išmušė kamuolį nuo vartų linijos. Vieną kartą kamuolys tikrai buvo kirtęs liniją, bet teisėjai to nepastebėjo. Tfu tfu tfu. Kartelį ir virpstą drebino svečiai ir šiaip, labai karšta buvo prie FFC vartų, bet antro įvarčio Blackburn'as neįrideno ir varžybos baigėsi 2-1 FFC naudai. Blackburn'o treneris tikriausiai visus plaukus nuo galvos nusirovė ir įlinko į alkoholizmą.
Štai tokia ta su riebiais sėkmės prieskoniais trečioji iš eilės FFC pergalė.
Sudėtis:
........Dembele..McCormack
Pringle..Tunniclife..O'Hara..Cairney
Husband..Ream..Steaman..Richards
...............Lonegan
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Šeštadienį keliaujame į legendinį Hillsborough. Trečiadienis sėdi su 6 taškais 18 vietoje.
Citavimas
0
embeded-image 3 - 2 embeded-image
2015.09.19
Hillsborough, Sheffield
18,706

Nutrūko pergalių serija legendiniame Hillsborough. Šį kartą FFC visiškai nesugebėdavo apsiginti nuo aukštų kamuolių ir standartinių padėčių. Lyg pirmą kartą būtų matę skersuojamus ir keliamus per kampinį kamuolius. Kaip tyčia Sheffield'o Trečiadienis nieko kito ir nedarė, kaip siuntė savo puolėjams kamuolius ant galvų ir dažniausiai tie kamuoliai po to skrisdavo link vartų. Trys tokie įvarčiai ir įkrito. Pirmasis jau 13 minutę. Bet sužaidus dar tiek O'Hara tolimu tiksliu smūgiu nukautavo Trečiadienio vartininką ir išlygino rezą, Bet jau po keletos minučių dar vienas kampinis ir dar vienas įvartis į FFC vartus. Antro kėlinio pradžioje Lonegan'as prasileido trečią golą. Ir ne bet kaip - pro klyną. Kaip įprasta iš anksčiau, FFC atsibudo. Puolė visom pajėgom ir Cairney įkalė antrą golą. FFC dar labiau puolė, turėjo nemenkų progų, ties paskutiniu kampiniu ir vartininkas atėjo pagelbėti, bet deja išbezdėti išlyginamojo įvarčio nepavyko. Treneriukas keikiasi, kad gynyba taip šlubavo ties standartais.

.......McCormack..Dembele
Pringle..O'Hara..Tunniclife..Cairney
Husband..Ream..Steaman..Richards
................Lonegan

embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
Rytoj, kapitolijaus taurėje pas mumis svečiuosi senas geras priemiershipinis Stoke. Matysim, kas ti bus.
Citavimas
0
embeded-image 0 - 1 embeded-image
2015.09.22
Craven Cottage, London
9,100

Crouch'as kojom įkalė golą.. Matot kaip būna. O šiaip tai apmaudus pralaimėjimas, ba jeigu pirmame kėlinį komandos daugiau mažiau panašiai kamuolį spardė, tai antrame FFC taip spaudė, kad Stoke visą laiką tik gintis ir tegalėjo. O progų progelių kiek buvo.. Ir skersiniai, ir virpstai ir dar bala žino kas. Bet taip išlyginti rezultato baltiesiems deja nepavyko. Po finalinio švilpuko pusė Stoke komandos sukrito ant žemės nusivarę nuo kojų. Tarp jų ir senas geras Sidwell'as. Taigi, telieka dabar laukti FA taurės smagumynų.

.......McCormack..Woodrow
Pringle..Christensen..Mattila..Kacaniklic
....Ream..Burn..Steaman..Richards
................Lewis

embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
O rytojaus vakarą laukia desertas. 21.45 prašome įsijungti savo Streamus.
Citavimas
0
Juodvarnis Rašė:

Crouch'as kojom įkalė golą.. Matot kaip būna.


Ir taip būna turbūt dvigubai dažniau negu galva. Vargšas Crouchas kenčia nuo stereotipo "Anglija-Stoukas-medis-du metrai-galva-stirniuko Bembio kojos".
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Crouch'as kojom įkalė golą.. Matot kaip būna.


Ir taip būna turbūt dvigubai dažniau negu galva. Vargšas Crouchas kenčia nuo stereotipo "Anglija-Stoukas-medis-du metrai-galva-stirniuko Bembio kojos".

Taip, kaltas. Kažkaip man sunku jį įsivaizduoti mušantį kojom, o kai dar dabartinio EPL netenka paveizėti, tai tas stereotipas nesikeičia
Citavimas
0
Juodvarnis Rašė:

Taip, kaltas. Kažkaip man sunku jį įsivaizduoti mušantį kojom, o kai dar dabartinio EPL netenka paveizėti, tai tas stereotipas nesikeičiaKad sunkiai čia ką nors kaltu galima pavadinti, kai kalbama apie tokius stereotipus žaidėjo, įmušusio daugiausiai įvarčiu galva visoje EPL istorijoje.
Citavimas
0
O iš to mažiau žinomo ir jaunesnio Moussa Dembele atrodo gali išaugti neblogas žaidėjas.
Citavimas
0
embeded-image 0 - 0 embeded-image
2015.10.17
Riverside Stadium, Middlesbrough
22,498

Po šiokios tokios pertraukos grįžta futbolas. Po nuostabaus mačo prieš QPR, kur anuos FFC sudorojo kaip šiltą vilną, vėliau Vilkai padarė tą patį su FFC. Po to sekė lygiosios su Charlton'u kur 80 minučių FFC laiminėjo 2-0 ir po to sugebėjo prasileisti du golus. Šeštadienį FFC vyko į Riverside stadioną pasikapoti su 'Boro. FFC rodė klasę ir Boro beveik nieko itin rimto ir nesukūrė prie mūsų vartų. Tuo tarpu FFC turėjo ne vieną progą, bet deja įvarčio neišgimdė. Treneris labai džiaugėsi komandos žaidimu ir ypač gyrė gynybą. Tiesa per varžybas traumą patyrė vartininkėlis Lonegan. Hamstring'ą kažkaip pasitempė, bus matyt kiek laiko ilsėsis.
.........Dembele..McCormack
Pringle..O'Hara..Tunnincliffe..Christensen
Garbutt..Burn.....Steaman.......Richards
.............Lonegan
embeded-image
embeded-image
embeded-image

embeded-image
Ryt atvažiuoja Leeds. Jie sėdi truputį žemiau nei mes. Po tikrai puikaus pasirodymo šiaurėje, FFC tikisi sodoroti tamstas iš Leeds'o
Citavimas
0
O, Garbuttas pagaliau su balta maike. Gal kokių specialių atsiliepimų buvo apie jį?
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

O, Garbuttas pagaliau su balta maike. Gal kokių specialių atsiliepimų buvo apie jį?Nemačiau, treneriukas gyrė gynybą kaip visumą, atskirai neišskirdamas nieko. Bet pasidomėsiu plačiau, ką liaudis šneka.
Citavimas
0
Dembele pagaliau isivaziavo, nuostabiai pries Reading sulose.
Citavimas
0
embeded-image 4 - 2 embeded-image
2015.10.24
Craven Cottage, London
18,618

Iš tikro, iš Dembelės auga puikus grajokas. Puikiai jis žaidė jaunimo komandoje, kai tik atsirado komandoje fanai iš jo tikėjosi daug. Puikiai šį kartą sužaidė visa komanda. Pirmame kėlinį gal per giliai žaidė, tad Readingas kontroliavo grajų, bet pirmas FFC įvartis tarsi pramušė kamštį ir tada Readingas tik gynėsi. Apskritai įvarčiai gražuoliai krito tiek į vienus, tiek į kitus vartus. Readingas vieną įmušė po puikios kombinacijos, o antrasis krito kai Cairney prapylė kamuolį prie aikštės vidurio. Bet po to chebra užsivedė ir svarbiausia išnaudojo tą ką sukūrė. Būtų buvę ir 5-2, tik va McCormack'o smūgiuotą kamuolį nuo linijos gynėjas numušo. 3 įvarčiai per 6 minutes. Čia kaip kokiam Hattrick'e 😁
Bėda, kad Reading'as nutraumavo Jazz Richards. Nežinia kada tas atsigaus.
Ir ne už kalnų baigiasi aptarto herojaus Dembele kontraktas. Tai Kit'as bando visom išgalėm jį pratęsti.
Apie Garbutt'ą nieko įpatingo neradau. Sužaidė jis dar rungtynes prie Leeds. Bet va štai šeštadienį sėdėjo ant suolo.
...........McCormack...Dembele
Christensen..Tunnicliffe..Cairney..Fredericks
Husband......Ream......Steaman.....Richards
.................Lewis
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Dabar laukia Bristol City. Sėdi jie žemai su vos 2 pergalėmis. Bet šviečiasi sunki išvyka.
Citavimas
0
embeded-image 1 - 4 embeded-image
2015.10.31
Ashton Gate, Bristol
15,752
Visgi tai nebuvo sunki išvyka. FFC visus formalumus sutvarkė dar pirmame kėlinyje. Bristolio gynyba tikrai nežibėjo, o mūsų puolimo potencialas ne toks jau ir prastas. Pirmus du susūdė Dembele į tą patį kairį vartų kampą. Vieną kart po smagios kombinacijos, antrą kart po itin nevykusio tolimo Bristol'io gynėjo paso. Trečiasis įvartis priminė kaip McCormack'as moka mušti baudos smūgi. Vartininkui šansų nepaliko. O ketvirtasis išvis perliukas. Tunnicliffe iš labai nedidelio atstumo tiesiog permetė kamuolį per vartininką. Galėjo kristi ir dar keletas. O Bristol'is pačioje pabaigoje, kai jau beveik žiūrovų stadione neliko sugebėjo įpirdolinti šiaip ne taip vieną įvartį ir palikti FFC be cleansheet'o. Šiaip labai įdomia ir gan reta taktika FFC žaidė - 3-5-2. Krašto gynėjais buvo pastumti į krašto saugų pozicijas.
............McCormack..Dembele
Husband..Tunniclifee..O'Hara..Cairney..Fredericks
...............Ream..Burn..Steaman
......................Lonegan
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image 3 - 1 embeded-image
2015.11.03
Turf Moor, Burnley
15,080
Po mėnesį trukusio laikotarpio, kai FFC nepatyrė pralaimėjimo, baltieji iš Turf Moor'o išėjo nuleistom galvom. Bet visgi rezultatas ne visai atspindi rungtynių vaizdo. Pirmą kėlinį FFC daugiau laikė kamuolį pas save, bet šį kartą gynyba visiškai nesudirbo. Du įvarčiai krito labai lengvai. Kažkas kažko nepasaugojo, pramiegojo ar pražiopsojo ir štai jau atsilieki 0-2. Antrą kėlinį FFC pradėjo judėti rimčiau ir kurti progas, o ne tik spardyti kamuolį. Taip viena po kitos gimdavo progas, iš kurių vieną realizavo McCormack'as. Bet tik tiek. Niekaip nei pastarajam, nei Dembele nepavyko įtupdyti išlyginamojo įvarčio, nors vyrai tikrai stengėsi ir žaidė drąsiai. Na, o Burnley įkalė paskutinį vinį 90 minutę. Grajus geras buvo, ypač antrame kėlinį, bet deja tai nematerializavosi.
.................Dembele..McCormack
Husband..Tunniclife..O'Hara..Cairney..Fredericks
................Ream..Burn..Steaman
........................Lewis
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Šeštadienį atvažiuoja Zulusai. Dar vienas labai sunkus mačas laukia. Anie sėdi paskutinėje play-off'ų vietoje.
Citavimas
0
embeded-image 2 - 5 embeded-image
2015.11.07
Craven Cottage, London
18,888

Pasikrovė malkų FFC mažumėle. Labai įnirtingai pradėję, baltieji per 12 minučių vieną po kito susileido tris įvarčius ir realiai viskas buvo nuspręsta pirmame kėlinyje. Šiaip dar visai pasisekė, nes antras įvartis krito po pendelio, kurį uždirbo vartininkas. Jį nubaudė geltona korta, nors žmonės kalba, kad realiai ir raudono laisvai galėjo. Ir tiesą sako. Na, bet vienok raudoną kortelę FFC vistiek pavyko užsidirbti. James Husband per dvi minutes sugebėjo tiek prišienauti varžovų, kad nė nesiginčijo su teisėju, kai šis jam parodė antrą geltoną ir išvarė iš aikštės. Beje vienas Brums'ų įvartis buvo įmušas po to, kai kamuolys buvo palikęs aikštę. Bet teisėjai to nepamatė. Ka darysi. Lėtai slenkant antram kėliniui FFC su Brumsais pasidalino po įvartį, o paskutinėmis rungtynių sekundėmis susisūdė dar po vieną įvartį vieni kitiem ir grajus baigėsi įspūdingu 2-5 rezultatu.

Buvo taip įspūdinga, kad kitą rytą klubo valdžia atleido FFC herojų, gelbėtoją ir žmogų kuris iššmėžė labai daug mėšlo - Kit Simons. Klubo valdžia tai motyvavo, kad Kit'as yra vidutinybė trenerio atžvilgiu, o FFC pats laikas jau eiti į kitą lygį, kurio Kit'as netempia. Na, tiesos gal ir yra. Bet tas trenerių keitimų bumas pastaruoju metu, ir tai kas per žmogus Kit'as yra FFC klubui ir atvirkščiai - sprendimą paverčia ne itin populiariu.
Lauksim naujienų.

........Dembele..McCormack
Christensen..Cairney..O'Hara..Tunnicliffe
Husband..Burn..Steaman..Ream
................Lewis
embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Po nemenkų atostogų trauksim pas netikrus Dons'us. Anie sėdi viena-trim vietom aukščiau negu turėtų.
Citavimas
0
Moyesa Moyesa Moyesa!! 😲
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0

Nauji įrašai