[Milan] UEFA Champions League [12/13]

Atsakyti
Sekti temą
Zebediejus atrado naują žodį 😁 Anksčiau labai mėgo "karuselę", dabar - "kuoliukus" 😋

p.s. Ačiū Milan fanams už sveikinimus Barcos sube. Ačiū už mačą ir sėkmės.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
"Karuselė" sukama nuolat, "Kuoliukų" dažnai pritrūkdavo
Mes vakar vakare su kompanija belaukdami rungtynių, beje išradome dar vieną barcelonišką frazę - "cuenca jiems į rourą"
Citavimas
0
M.Allegri
„Šią naktį „Barcelona“ buvo nepakartojama ir ypač per pirmąjį mačo pusvalandį. Nepaisant viso spaudimo, jie turėjo tik kelias realias progas pasižymėti“, - po rungtynių kalbėjo „rossoneri“ treneris.„Pirmoje mačo pusėje dėl „Barcos“ spaudimo negalėjome tinkamai kontratakuoti ir neišvengėme klaidų. Žinoma, šiandien nugalėtojus nulėmė centimetrai. Niangas pataikė į virpstą, o iškart po to Messi pelnė įvartį“.
„Pralaimėjimas nuvylė komandą, klubą ir sirgalius, kurie atidavė visas jėgas, jog pasiektume kažką nepakartojamo. Šiąnakt buvo labai sunku žaisti prieš „Barcelona“, tačiau net ir pralaiminėdami 3-0 turėjome progų pakreipti rungtynių baigtį savo naudai“.
„Mūsų komandai dar trūksta patirties. Šiandien aikštėje buvo penki žaidėjai, kuriems tai buvo pirmasis sezonas Čempionų lygoje. Ši patirtis bus labai naudinga“, - pažymėjo M.Allegri.

M.Ambrosini
„Tai svajonės pabaiga. Nebuvome tinkamai pasiruošę šioms rungtynėms. Nuo pat rungtynių pradžios mes kentėjome ir ne tokio pasirodymo mums reikėjo“, - kalbėjo M.Ambrosini.
„Gavome vertingą pamoką, kurios geriau būtume išvengę. Visgi tikimės, kad ateityje ši pamoka mums pravers. Dabar mūsų tikslas patekti į kito sezono Čempionų lygą. Dabar visą dėmesį galime sutelkti į „Serie A“ lygą“, - užbaigė „Milan“ kapitonas.

M.Flamini
„Negalime kaltinti Niango. Jei jis būtų įmušęs, tai būtų buvusios visai kitos rungtynės, bet tai yra futbolas ir tu turi tik vieną šansą“ , - kalbėjo M.Flamini.
„Barcelona“ klubas puikiai pasirodė. Jie parodė visas savo galimybes. Mes bandėme žaisti, bet tai padaryti buvo labai sunku. Turbūt mes šiek tiek per daug jaudinomės. Per dažnai atiduodavome jiems kamuolį ir nežaidėme sau įprasto žaidimo“, - tęsė M.Flamini.
„Varžovai mus labai spaudė. Jie žaidė labai greitai ir atlikdavo daug perdavimų. Jie nusipelno visų pagyrų. Turime pamiršti šias rungtynes ir susikoncentruoti į „Serie A“ pirmenybes“, - užbaigė prancūzas.

M.Niang
„Aš tikrai nebijojau. Žaidžiau taip kaip tą darau „Serie A“ lygoje, bet aš buvau praradęs savo tikslumą, nes prieš „Barcelona“ bėgioti yra labai sunku. Kai pataikiau į virpstą, apie tai kartą pagalvojau, bet po penkių minučių jau pamiršau tai. Tikėjausi, kad įmušime po pertraukos, bet „Barca“ yra puiki komanda ir trečias įvartis dar labiau viską apsunkino“, - kalbėjo M.Niangas.
„Namuose 2-0 laimėtų rungtynių neužteko. „Barcelona“ žaidė taip gerai, kad būtų įveikusi bet kokius priešininkus ir patekusi į kitą etapą. Turime negalvoti apie tai ir stengtis susikaupti artėjančioms rungtynėms su „Palermo“ klubu“, - užbaigė puolėjas.
FORZA MILAN!
Citavimas
0
embeded-image

Kiek klubai gavo pinigų už ČL. Keista, kaip negalim pasiūlyt 4 mln. už Honda, nors čia jau gal principo reikalas Gallianiui neduot daugiau nei 2 mln. 🙄
Citavimas
0
Tomejus Rašė:

Kiek klubai gavo pinigų už ČL. Keista, kaip negalim pasiūlyt 4 mln. už Honda, nors čia jau gal principo reikalas Gallianiui neduot daugiau nei 2 mln. 🙄Cia tik spejimai, oficialus rezultatai pasirodo berods prasidejus grupiu etapui, apie rugseji-spali berods. Nors skaiciai kardinaliai neturetu skirtis, tik del tokio italu suolio as abejoju.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Kiek klubai gavo pinigų už ČL. Keista, kaip negalim pasiūlyt 4 mln. už Honda, nors čia jau gal principo reikalas Gallianiui neduot daugiau nei 2 mln. 🙄Cia tik spejimai, oficialus rezultatai pasirodo berods prasidejus grupiu etapui, apie rugseji-spali berods. Nors skaiciai kardinaliai neturetu skirtis, tik del tokio italu suolio as abejoju.
Pats nustebau pamatęs tokius skaičius, kažkaip 40 mln daugiau nelabai įsivaizdavau Milanui. Tokie skaičiai tipo dėl to:

The figures were made up from UEFA’s prize money, but a significant chunk came from the TV rights market pool.

Juventus and Milan were advantaged in this sense given that Italy had only two Champions League entrants last season.

Sky Italia and Mediaset have costly contracts in place with UEFA to show Champions League football on the peninsula.

Citavimas
0

Nauji įrašai