Kaune įvyko tradicinės rungtynės tarp LFF ir „Press'o“ komandų © lff.lt

Pirmadienio vakarą buvo sužaistos tradicinės rungtynės tarp LFF bei Lietuvos žurnalistų sporto klubo „Press’as“ komandų.

Įdomu tai, kad rungtynės pirmą kartą buvo žaidžiamos Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Rungtynėse netrūko intrigos, įvarčių ir emocijų, o dvikovą po atkaklios kovos 6:4 (0:1) laimėjo Lietuvos futbolo federacijos komanda.

LFF komandai atstovavo Lietuvos nacionalinių rinktinių treneriai, federacijos administracijos darbuotojai, tad aikštėje žaidė ir Edgaras Jankauskas, Tomas Ražanauskas bei Andrius Velička, taip pat Kaune ant vejos žengė ir buvęs rinktinės futbolininkas Deividas Šemberas.

Tuo tarpu „Press’o“ komandoje įvyko skambus debiutas – geltonus žurnalistų komandos marškinėlius apsivilko ir ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas, daugiausiai rungtynių su rinktinės marškinėliais sužaidęs Saulius Mikoliūnas.

Praėjusiais metais karjerą pabaigęs S. Mikoliūnas nuo šio sezono darbuojasi TOPsport A lygos apžvalgininku, jį eteryje galima išvysti prieš kiekvienas centrines TOPsport A lygos rungtynes sekmadieniais.

Pats susitikimas klostėsi permainingai – „Press’o“ komanda pirmame kėlinyje pirma įmušė įvartį ir išsiveržė į priekį, tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė.

LFF komanda per pirmas dešimt antro kėlinio minučių įmušė net keturis įvarčius ir pirmavo 4:1. Žiniasklaidos atstovų komandai kelis sykius dar pavyko priartėti, tačiau pergalingo pranašumo federacijos komanda neišleido, o mačo pabaigoje įtvirtino pergalę šeštuoju įvarčiu.